Cílem naší společnosti jsou spokojení zákazníci, dlouhodobě využívající naše služby,  kteří pomocí moderních technologií dosahují zvýšení zisku z nosných produktů své společnosti.

O nás

Jsme dodavatelem lepidel, aplikačních systémů pro tavná a disperzní lepidla, pistolí pro ruční lepení a stříkací techniky pro konečnou úpravu povrchů, pro průmysl i řemeslo. Díky přímému zastoupení výrobců garantujeme nejlepší cenu, odborný servis a přístup k novinkám.

Dodáváme spolehlivé produkty a ucelená technická řešení  s maximálním užitkem pro Vaši společnost.
Za více než 20 let působení jsme si vybudovali pozici spolehlivého partnera pro inovace.

Nabízíme

 • Technologické poradenství v oblasti lepení
 • Lepidla a technologie světově uznávaných značek
 • Servisní podporu

Klíčové obory naší společnosti jsou 

 • Dřevařský a nábytkářský průmysl
 • Papírenský a obalový průmysl
 • Výroba matrací, žídlí a sedaček

3.png2.png1.png

Naše předsevzetí

Kvalita dodávaných produktů, zdraví a bezpečnost, stejně tak jako ochrana životního prostředí, jsou pro nás velmi důležité.

Mezi naše zákazníky patří mezinárodní společnosti i drobní podnikatelé, jejichž přízeň si udržujeme především osobním a profesionálním přístupem
a vysokou kvalitou našich produktů a služeb, důvěru pak dlouholetými zkušenostmi, flexibilitou a vynikajícím přehledem o dění ve vybraných segmentech lepení. 

Spolupracujeme výhradně s dodavateli, kteří zastávají stejný názor a řeší související problémy v rámci svých dlouhodobých holistických konceptů.

Naši hlavní dodavatelé

Lepený spoj by měl být spolehlivý a vydržet i při extrémních podmínkách. Vyrobit a ekonomicky využívat produkty vynikajících kvalit vyžaduje spoustu zkušeností a rozsáhlou expertýzu. Právě to jsou přednosti našich hlavních dodavatelů.

 

follmann&co.png

Německá společnost rodinného charakteru je naším hlavním dodavatelem lepidel pro dřevařský průmysl. FOLLMANN&CO jako první patentoval jednokomponentní D4 PVAC lepidlo. Kromě dřevařského průmyslu se profiluje rovněž v průmyslu papírenském a průmyslu obalů. Je velmi spolehlivým partnerem a zárukou stabilní kvality.

Velkou předností společnosti Follmann&CO je skutečnost, že:

 • polymeraci provádí ve vlastních reaktorech, proto je schopna řídit vlastnosti lepidla již od stadia základni disperse
 • tavná lepidla vyrábí v nejmodernějším závodě ve světě a dodává opět převážně do dřevařského průmyslu.

Bostik logo.JPG

Bostik je součástí Arkema, vedoucí společností v oblasti speciálních a inovativních chemikálií, a současně je jedním z největších výrobců lepidel na světě. Zaměstnává kolem 5,000 lidí ve 40-ti zemích napříč pěti kontinenty. Do výzkumu a vývoje investuje Bostik 3% z prodeje - prodej inovativních produktů, uvedených na trh před méně než 3 lety, činí cca 15%. Mezi nejvýznamnější cílové trhy patří průmyslová výroba, stavebnictví a spotřebitelské zboží. 

Společnost Bostik je naším novým dodavatelem lepidel EVA a FPO pro výrobu a lepení kartonů.   

Chemique logo.jpg

 

Chemique Adhesives je jedním z vedoucích výrobců a dodavatelů vysoce funkčních průmyslových lepidel na trhu ve Velké Británii. Přízeň zákazníků a ocenění "Made in Midlands 2014" získala především orientací na řešení problémů pomocí vysoce funkčních lepidel, perfektním servisem a pružností. 

Společnost Chemique Adhesives je naším novým dodavatelem jednosložkových a dvousložkových lepidel na bázi vody, která reflektují požadavky spotřebitelů a jsou vysoce funkční zdravou alternativou klasických lepidel používaných při výrobě matrací a sedacího nábytku. 

durapro_logo-420x264.jpg

 

Durapro je součástí IFS Idustries, globálního výrobce lepidel a polymerů. Produkty DURAPRO jsou inovativní a přítelské k životnímu prostředí. Jak samotná výroba, tak produkty DURAPRO jsou certifikované DIN EN ISO 9001

Výrobce produktů Durapro je naším novým dodavatelem reaktivních PURových tavných lepidel pro dřevaře.


essetre logo.jpg

Italská společnost s 30-ti letou tradicí. V nabídce společnosti Essetre figuruje nejen široká škála klasických lepidel, ale rovněž řada lepidel patentovaných, která byla vyvinuta zejména za účelem lepení materiálů nové generace. Lepidla jsou vhodná pro řadu různých aplikací ve dřevařském průmyslu, ale rovněž v průmyslu papírenském, textilním a při výrobě lodí.

Společnost Essetre je naším novým dodavatelem PUR lepidel a tavných PUR lepidel. Mezi jejich speciality patří patentovaná řada tavných lepidel pro olepování hran a obalování profilů 

 

everad.jpg

Do roku 2016 Collano, certifikovaný dodavatel lepidel předním výrobcům sedaček do leteckého a automobilového průmyslu. Uvedením nové značky EverAd se společnost rozhodla zaměřit na vývoj nových lepicích technologií a přiblížit své produkty širšímu trhu v oblasti lepení pěn, technických textilií, sendvičových panelů a stavebních izolací. Do svého vývojového týmu, který se zaměřuje na optimalizaci procesů a inovaci technologii lepení proto nově přizvala experty z cílových průmyslového odvětví.

Společnost EverAd je naším hlavním dodavatelem jednosložkových a dvousložkových syntetických lepidel na vodní bázi, určených pro lepení pěn a technických textilií. 

PA Logo.jpg
Power Adhesives Ltd je anglický výrobce ručních aplikátorů a tavných lepidel. Vývojem, výrobou a prodejem tavných lepidel se zabývá již více než 40 let a právem tak zaujímá místo specialisty pro ruční lepení různých materiálů. Program výzkumu a vývoje se zabývá především novými výrobními postupy a lepením moderních materiálů, které získávají své místo v měnícím se průmyslu.     

Technologie Power Adhesives, sestávající z vysoce výkonných ručních aplikačních pistolí TEC™ a tavných lepidel TECBOND®,  je vhodná pro hobby i pro vysoce specializované aplikace.

ITW Dynatec.png

ISO 9001-certifikovaný ITW Dynatec je naším hlavním dodavatelem aplikačních systémů pro tavná i tekutá lepidla do různých odvětví průmyslu. Předností aplikačních systémů ITW Dynatec je

 • Energeticky efektivní výroba
 • Šetření nákladů do 50%
 • Patentované technologie
 • Kontaktní a bezkontaktní metody
 • Vysoká přesnost
 • Tenký film
 • Vysoká rychlost

ITW Dynatec využívá moderní technologie, které vedou převážně ke zvýšení efektivity a optimalizaci kvality. 

 

eccofinishing logo.png

 

Cílem ISO 14001 a ISO 9001 certifikované společnosti je výroba vysoce kvalitních a variabilních produktů o dlouhé životnosti s maximálním výkonem.

Na základě případových studií bylo prokázáno, že je ekonomicky výhodné s produkty ECCO Finishing pracovat.

Ověřené výhody:

 • Vysoká efektivita
 • Vynikající kvalita povrchové úpravy
 • Větší přesnost
 • Nízké náklady spojené s údržbou
 • Nízké náklady spojené s optimalizací povrchové úpravy