Potřebujete-li zručného technika, zavolejte nám.

Přijedeme k vám nejpozději do 24 hodin a provedeme diagnostiku. Vaše zařízení pak uvedeme do provozu, jakmile budeme mít k dispozici všechny potřebné náhradní díly.

  • tel. číslo 602 212 143
  • Instantní řešení problému
  • Oprava / Náhradní díly
  • Audit zařízení

Pro jinou technickou podporu si vyberte z následujícího programu:

Technické konzultace

Provedeme audit vašeho stávajícího zařízení a obeznámíme vás s novinkami v oblasti lepení. Případně vám rádi navrhneme vhodné úpravy na zařízení, které povedou ke snížení provozních nákladů.

Digitálního návrh včetně simulací pro lepení robotem

Nabízíme možnost digitálního návrhu nové technologie včetně simulací a rovněž možnost provedení testů lepení požadovaných materiálů za pomoci robota Kuka KR-240. K tomu, abychom připravily robota k fyzickým testům, budeme potřebovat parametry výroby, vzorky lepeného materiálu a testované(-á) lepidlo(-a) a pár dní pro přípravu/naprogramování robota. Testy probíhají nedaleko Budapešti.

Program preventivní údržby

Náš odborník provede kontrolu a preventivní údržbu, kterou aplikační zařízení potřebuje. Obdobné kontroly prodlužují životnost zařízení, předchází přerušení výroby z důvodu poruchy, čímž snižují operační náklady a současně předchází i nákladným opravám a výměnám.

PUR nástavba

Je jedno, jakým strojem olepujete hrany (IMA, Homag, Brandt, Hebrock, OTT…). My Vám navrhneme nástavbu pro práci s PURovými lepidly

  • PUR Tavicí tank
  • Speciální hadice
  • Speciální ventily

Jsme rovněž schopni zajistit olepovačky z druhé ruky.

Pohotovostní servis zařízení

Náš odborník přijede do 24 hodin. Odměna za servis zařízení se řídí platným ceníkem, který je
k dispozici na vyžádání.

Objednávka servisu