Strojová aplikace

Nabízíme náhradní díly (aplikační hlavy, trysky, hadice, tavné tanky, řídící jednotky….)  pro veškerá zařízení ITW Dynatec, ať už se jedná o technologii nanášení housenek a bodů, systémy pro plošné nanášení či sprejové technologie.

Provádíme audity, servis zařízení a odborné poradenství při modernizaci výroby lepení.

ITW Dynatec, stejně jako my, věří, že kvalita, inovace a udržitelnost jsou základem dlouhodobého úspěchu. Firma se specializuje na strojovou aplikaci tavných lepidel v průmyslu výroby a uzavírání obalů, provrstvování nebo laminace a jednorázové hygieny a veškeré její produkty řeší otázku snížení spotřeby surovin, zvýšení kvality nebo snížení odpadu.

Průmysl výroby a uzavírání obalů

Vysoce kvalitní, energeticky efektivní a úsporné aplikační systémy tavného lepidla, vhodné pro provrstvování nebo uzavírání kartonů, knižní vazbu nebo výrobu prodejních stojanů.

Provrstvování a laminace

Posunujeme hranici konvenční technologie a nabízíme vysoce výkonná řešení, která jsou přátelská k životnímu prostředí a přesto šetří čas a peníze. Jestliže lepíte dvě netkané textilie, film k netkané textilii, nebo film k filmu, laminované produkty vyžadují vysokou přesnost. A právě tu Vám s přesností až 1%, rychlostech do 2500 FPM a váze povrstvení do 1 GSM nabízíme pomocí kontaktní či bezkontaktní metody lepení.

Jednorázová hygiena

Průmysl jednorázové hygieny je dobrým příkladem toho, jak důležitá je spolupráce mezi zákazníkem a dodavatelem technologie lepení. Díky 40ti letým zkušenostem na trhu je ITW Dynatec nejen předním dodavatelem, ale mnohdy rovněž představitelem nové generace lepení. Aplikační patentovaná technologie ITW Dynatec vyniká přesností do 0,5% a šetřením lepidla do 50%.